MEDYUM BİLAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MEDYUM BİLAL

HER DERDİN ÇARESİ BU KAPIDA

Anasayfacin huddam yüzüLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» ZİKİR ÇEŞİTLERİ
ABDUL KADİR GEYLANİ(K.S) ÇAĞRI DUASI (DENENMİŞ) Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 5:12 pm tarafından medyumbilal

» GERÇEK ŞAHMERAN DUASI
ABDUL KADİR GEYLANİ(K.S) ÇAĞRI DUASI (DENENMİŞ) Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 5:11 pm tarafından medyumbilal

» VİRD ZİKİR DERSİ
ABDUL KADİR GEYLANİ(K.S) ÇAĞRI DUASI (DENENMİŞ) Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 5:05 pm tarafından medyumbilal

» VİRD-İ MEVLEVİ
ABDUL KADİR GEYLANİ(K.S) ÇAĞRI DUASI (DENENMİŞ) Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 5:04 pm tarafından medyumbilal

» SALAT-I MEŞİŞ
ABDUL KADİR GEYLANİ(K.S) ÇAĞRI DUASI (DENENMİŞ) Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 5:03 pm tarafından medyumbilal

» CİNLER HAKKINDA GENEL BİLGİ
ABDUL KADİR GEYLANİ(K.S) ÇAĞRI DUASI (DENENMİŞ) Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 5:01 pm tarafından medyumbilal

» CİNLER NEREDE YAŞARLAR
ABDUL KADİR GEYLANİ(K.S) ÇAĞRI DUASI (DENENMİŞ) Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 4:59 pm tarafından medyumbilal

» KAÇ ÇEŞİT CİN VARDIR
ABDUL KADİR GEYLANİ(K.S) ÇAĞRI DUASI (DENENMİŞ) Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 4:59 pm tarafından medyumbilal

» CİNLERİN VARLIĞI YAPISI
ABDUL KADİR GEYLANİ(K.S) ÇAĞRI DUASI (DENENMİŞ) Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 4:58 pm tarafından medyumbilal

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 117 kişi Ptsi Tem. 31, 2017 9:50 pm tarihinde online oldu.
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

ABDUL KADİR GEYLANİ(K.S) ÇAĞRI DUASI (DENENMİŞ)

YazarMesaj
medyumbilal
medyum
medyumbilal

ABDUL KADİR GEYLANİ(K.S) ÇAĞRI DUASI (DENENMİŞ) Empty
MesajKonu: ABDUL KADİR GEYLANİ(K.S) ÇAĞRI DUASI (DENENMİŞ)   ABDUL KADİR GEYLANİ(K.S) ÇAĞRI DUASI (DENENMİŞ) Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 4:50 pm

abdülkadir geylaninin(k.s) çağrı duası (Denenmiş)
2 rekat allah rızası için namaz kılınır.fatihadan sonra zammı sure olarak 11 ihlas suresi okunur.(her iki rekatte)selam verir vermez secdeye kapanır,secdede 11 defa (ya şeyhis sakaleyn,ya kutbürrabbani,ya gavüs semedani,ya nahbubüs sübhani, ya muhyiddin
eba muhammed esseyyid abdülkadir geylani.egusni ve emeduni fi kaza haceti.(hacet söylenir)ya kadiyel hacat.secdeden kalkılır.bağdat cihetine doğru 11 adım atılır.ve her adımda yukarıdaki kelimeler okunur.11 adım bitince,sağ ayağının baş parmağını sol ayağının baş parmağı üzerine koyup önce 11 selam(allahümme salli ala seyyidina
muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve sellim)11 ihlas suresi,11 izacae
suresi okunmalı.bu okunanlar,hz. muhammed(s.a.v),hz.ali'nin ve eshabı kiramın ve ashabının ve abdülkadir geylani'nin ruhuna hediye edilir.
3 defa (ya cünudullah,veya ibadullah egisuni ve emeduni fi kaza haceti.haza(hacet söylanir.)ya kadiyel hacat.amin.bir kere ilk yazdığımız dua okunur.seccadeye oturulup gözler kapatılacak(180)defa,la ilahe illallah okunur.ve tekrar secdeye kapanıp,ya ruhel kudüs,ya cünudullah veya ibadallah egisuni ve emiduni.fi kaza haceti.haza(hacet söylenir)ya kadiyel hacat.amin amin amin denir.ertesi gün fakirlere sadaka verilir.duaya başlamadan önce okunur:ya hz.abdülkadir.ey hz.muhammedin sevgili oğlu.ben şimdiye kadar senin yolunda yürüdüm.şu dakikada büyüklüğünü anladım.iman getiriyorum.(amentü duası okunur)beni mahcup çıkarma hz.pir.yetiş ya bazallah.yetiş ya hz.ebes. salih.abdülkadir geylani:kim bu şekilde hareket eder ,benden yardım isterse okişiye yardım ederim.
https://medyumbilal.yetkinforum.com

ABDUL KADİR GEYLANİ(K.S) ÇAĞRI DUASI (DENENMİŞ)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ABDULKADİR GEYLANİ(K.S) BESMELE DUASI
» SEKİNE DUASI
» İSM-İ AZAM DUASI
» ÇEVİR GEL DUASI
» NADİ ALİ DUASI